AG Kinczkowski
o-firmie

O firmie

Łączymy tradycję sztukaterii z nowoczesnymi trendami w architekturze i praktycznymi rozwiązaniami technologicznymi, dostarczając naszym Klientom wysokiej jakości elementy do dekoracji wewnętrznych i elewacyjnych. Nasza bogata oferta poszerza się wraz ze zdobywanym przez nas doświadczeniem i rosnącą liczbą zrealizowanych projektów.

Mając na uwadze wymagania i potrzeby estetyczne użytkowników, dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć projekt spełniający oczekiwania naszych Klientów i zgodny z panującymi tendencjami w dziedzinie architektury i wystroju wnętrz.

Wykonujemy gzymsy, pilastry, bonie i kolumny, nadając naszym produktom oryginalnego charakteru tak, aby idealnie wpisały się w styl budynku. Wbrew panującemu ogólnie przekonaniu, dobrze dobrana sztukateria pasuje do wielu stylów i aranżacji – od klasycznego po nowoczesny!

Podejmujemy się realizacji zleceń indywidualnych zarówno na sztukaterię wewnętrzną, jak i elewacyjną. Chętnie doradzamy oraz konsultujemy zastosowanie możliwych rozwiązań. Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz architektami.

Kontakt

AG Kinczkowski Producent Sztukaterii Elewacyjnej,
ul. Króla Zygmunta 79, 22-600 Tomaszów Lubelski

 

kom. +48 608 089 282

https://www.facebook.com/gzymsy.elewacyjne

gzymsy.elewacyjne@gmail.com