AG Kinczkowski
faq

FAQ - Składanie zamówienia i montaż

1. Jak zamawiać produkty?
Zamówienia przyjmujemy za pośrednictwem poczty elektronicznej (gzymsy.elektroniczne@gmail.com), przez komunikator na stronie Facebook, a także telefonicznie. Realizacją zamówienia zajmujemy się po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.

2. Czy wysyłacie Wasze produkty do innych krajów europejskich?
Tak, wysyłamy nasze produkty do Klientów z Europy. Trzeba się jednak liczyć z dodatkowymi kosztami wysyłki i wydłużonym czasem oczekiwania na paczkę.

3. Jak długo czeka się na przesyłkę?
Czas oczekiwania na paczkę zależy od dostępności towaru. Niektóre produkty dostępne są „od ręki”, wtedy wysyłamy paczkę przez firmę kurierską od razu po złożeniu zamówienia. Pozostałe artykuły staramy się wysłać w ciągu 3 do 7 dni roboczych.

4. Jakie materiały należy przygotować, abyście mogli wykonać projekt?
Na Państwa życzenie możemy przygotować wstępny projekt elewacji z ozdobną sztukaterią. Będziemy do tego potrzebować zdjęć, wizualizacji lub projektu budynku. Czas i cena takiego zlecenia ustalane są indywidualnie i zależą od stopnia skomplikowania projektu.

5. Czy jest możliwość wybrania opcji płatności „za pobraniem”?
Niestety nie. Wszystkie zamówienia realizujemy dopiero wtedy, gdy zaksięgujemy Państwa wpłatę na koncie lub otrzymamy potwierdzenie wykonania przelewu. Przesyłka za pobraniem jest możliwa tylko w wyjątkowych sytuacjach (np. wtedy, gdy wartość zamówienia jest niewielka).

6. Czy sztukaterię można malować?
Tak. Można ją bez problemu pokryć elewacyjna farbą akrylową lub silikonową. W przypadku planowania użycia innych rodzajów farb, należy najpierw wykonać próbę w mało widocznym miejscu, aby mieć pewność, że nie uszkodzimy powierzchni produktu.

7. Kiedy najlepiej zacząć montować profile?
Montaż elementów sztukaterii najlepiej rozpocząć tuż przed pracami wykończeniowymi (np. po założeniu ocieplenia i warstwy zbrojnej ściany dla budynków ocieplanych). Profile można także dokleić później, wymaga to jednak więcej pracy i wprawy.

Kontakt

AG Kinczkowski Producent Sztukaterii Elewacyjnej,
ul. Króla Zygmunta 79, 22-600 Tomaszów Lubelski

 

kom. +48 608 089 282

https://www.facebook.com/gzymsy.elewacyjne

gzymsy.elewacyjne@gmail.com